Home › Jaką dzielnica jest Praga Południowa?

Jaką dzielnica jest Praga Południowa?

Dogodna lokalizacja apartamentu jest chyba największą bolączką ludzi, szukających nowego lokum w stolicy.

Nowoczesne inwestycje powstają niemalże w na przestrzeni całego miasta, a oferta deweloperska jest istotnie zróżnicowana.

Oczywiście im bliżej ścisłego centrum, tym cena za metr kwadratowy jest wyższa. Współcześnie jednak stolica jest prześwietnie skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia liczy się bliskość miejsc zielonych oraz dobre infrastruktury dzielnicy. Gdzie znajdziemy takie mieszkania? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą a propos której wielokrotnie mówiło się źle.

Istotnie w latach dziewięćdziesiątych ta okolica nie była zbyt przyjazna do życia.

Jednak przez lata upowszechniane plotki nie są już aktualne.

Obecnie świeże mieszkanka na południowej Pradze cieszą się bardzo sprzedażą. W tym obszarze powstaje najwięcej inwestycji deweloperskich. Mieszkańców Warszawy przyciągają też niskie ceny lokali, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu. Dlatego nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego zadłużenia. Ten obszar Warszawy charakteryzuje się komfortowymi architektonicznie budynkami i wspaniałą infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Możemy znaleźć tutaj mnogość szkół a także przedszkoli. Jeszcze jest tutaj bardzo dużozakładów usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w balkony i ogródki..